KEVAD 2009

 


Euroopa Liidu tõukefondide ning Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt rahastatava programmi "TÄISKASVANUTE KOOLITUS VABAHARIDUSLIKES KOOLITUSKESKUSTES 2008-2012" raames korraldab Kodukandi Koolituskeskuse 2009 aasta kevadel järgmisi koolitusi:

 

1. KODUKANDI KOOLITAJATE KOOLITUSED

Miks? Kolm ühepäevast koolitust märtsi- ja aprillikuu jooksul korraldatakse, et pakkuda Kodukandi Koolituskeskusega koostööd tegevatele koolitajatele võimalusi enesetäiendamiseks. Koolituste rõhk on Kodukandi Koolituskeskuste sihtrühmadega tegelemisel ja õppekavade uuendamisel.

KOOLITUSED TOIMUVAD:

     
     
     

2. KÜLAVANEMATE ÕPITOAD

Külavanematele on mõeldud kolm ühepäevalist koolitust märtsi- ja aprillikuu jooksul. Miks? Koolitused viiakse läbi õpitubade vormis, mille eesmärgiks on lahendada külavanemate töös ja tegemistes igapäevaselt ette tulla võivaid olukordi, ärgitamaks külavanemaid mõtlema, kuidas jõuda võimalike lahendusteni.  

KOOLITUSED TOIMUVAD:

24. märts 2009 KÜLAVANEMATE ÕPITUBA: Seadusandlusest külavanema tegevuses Kaie Toobal
23. mai 2009 KÜLAVANEMATE ÕPITUBA Kaie Toobal

Koolitusele registreerimiseks kirjuta Kodukandi Koolituskeskuse assistendile Heleriin Jõesalule (heleriin@kodukant.ee) või helista numbril 53 414 905. Kohtade arv on piiratud! Kiirusta!


3. ÕPIETTEVÕTTE JUHENDAJATE KOOLITUS


Miks? Õpiettevõte on õppeprogramm täiskasvanutele ettevõtlikkuse arendamiseks ja ettevõtlusteadmiste omandamiseks, mille eesmärk on innustada osalejaid ettevõtlusega tegelema ning anda seeläbi osalejatele juurde konkurentsieeliseid tööturul.

KOOLITUSED TOIMUVAD:

25. märts 2009 Õpiettevõtte metoodika, asutamine ja dokumentatsioon Hele-Mall Kink
17. aprill 2009 Õpiettevõtete ideed, äriplaani komponendid, strateegia Margit Kool, Hele-Mall Kink
8. mai 2009 Finantsplaanid, riskitegurite hindamine, põhitõed lepingute koostamisel Hele-Mall Kink
oktoober 2009   Hele-Mall Kink

Koolitusprogrammis osalemiseks registreerumine: heleriin@kodukant.ee. Lisainfo: 53 414 905 (Heleriin Jõesalu). Kohtade arv on piiratud! Kiirusta!

TÄHELEPANU! Kõigil registreerunutel palume täita koolitusel osalemiseks kursuslase avalduse, mille leiate siit. Avaldus saatke Kodukandi Koolituskeskuse assistendile Heleriin Jõesalule, aadressil heleriin@kodukant.ee